Tempo przyrostu ludności świata

ludność świata (mln) rok przyrost
2000 ok. 1930 (1 miliard po 110 latach)
3000 ok. 1960 (1 miliard po 30 latach)
4000 ok. 1974 (1 miliard po 14 latach)
5000 ok. 1988 (1 miliard po 14 latach)
6000 ok. 1999 (1 miliard po 11 latach)
7000 ok. 2012 (1 miliard po 13 latach)
8000 ok. 2025 (1 miliard po 13 latach)
9000 ok. 2043 (1 miliard po 18 latach)

1 maja 2015 roku populacja światowa liczyła ponad 7,3 miliarda ludzi (7 315 000 000)

*źródło Wikipedia -> https://pl.wikipedia.org/wiki/Ludno%C5%9B%C4%87_%C5%9Bwiata

Od roku 2012 do dziś przybyło nas kolejne 0,3 miliarda. Od 1930 do dziś jest nas grubo ponad 3 razy więcej, a minęło tylko 85 lat. Jeżeli trend się nie zmieni to w 2100 roku będzie nas ponad 21 miliardów.

Być może trend się powoli zmieni lub próbuje się go zmienić. Chociaż ostatnie lata jak pokazuje Wikipedia w tabelce, trend ma się dobrze.

przyrost

Na powyższym wykresie widać że Europa ma poważny problem z niżem demograficznym, według mnie po prostu wymiera razem z kulturą i państwami narodowymi i warto tu zwrócić także uwagę na problem z islamizującą się Europą oraz ostatnimi uchodźcami np. z Syrii lub Erytrei.


Czy próbuje się, ograniczyć populację?

Czy ufasz swojemu lekarzowi? Naprawdę myślisz że lekarz leczy? A może tylko przypisuje lekarstwa, maści, zastrzyki lub inne antybiotyki? Dlaczego podczas szczepień lekarz zataja ulotkę i okłamuje pacjenta że szczepienia są bezpieczne? A jak po szczepieniu rozchorujesz się, to wciśnie Ci kit że to normalne? Kto ponosi odpowiedzialność za efekty uboczne? Czy nie jest tak, że szczepionka może nas pozbawić zdrowia do końca życia i nikt nie jest za to odpowiedzialny, ani lekarz, ani państwo, ani firma produkująca szczepionki! Zostajesz sam, jako stały klient aptek i firm produkujących lekarstwa! A niedobory? Leczy się prochami, witaminkami w prochu, suplementami i wszystko co zrobi lekarz, nawet jak przyjdziesz do niego z błahostką, przepisze Ci lek. A nawet nie musisz do niego iść, boisz się o witaminy, niedobory? Pooglądaj TV, poszukaj w Internecie, na pewno natrafisz na mnóstwo informacji co brać i gdzie kupić.

Czy żywność w sklepach jest bezpieczna? Czy ludzie w ogóle czytają skład produktów? Wszech obecny cukier, który karmimy już nawet małoletnich, jest w naszej diecie codziennie. Produkty pszenne, w których sama chemia i wmawianie nam że ciemniejsze pieczywo jest zdrowsze. Przecież nawet w pacierzu prosimy „Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj…”, i jemy to w dzień w dzień.
Mięso i nabiał nafaszerowane antybiotykami i chemią, jedzenie jego wywołuje bardzo dużo chorób, nadciśnień, raki, otyłość itp. Ale wmówiono nam że trzeba to jeść, bo białko, bo wapń, bo B12 itp. głupoty.
A gdzie promocja zdrowego jedzenia? Owoce to przecież na deser, a warzywa je królik. Wmówili nam że soki są zdrowe, ale na pewno nie ze sklepu tylko świeżo wyciśnięte i nie pasteryzowane. Sałatki też są zdrowe, ale na pewno nie z cukrem i dodatkami zwierzęcymi. Wystarczy weganizm z wykluczeniem cukru i pszennego, aby zapanować nad własnym zdrowiem.
Już nie wspomnę o śmiertelnym niebezpieczeństwie GMO, jest bardzo dużo produktów przetworzonych z GMO na sklepowych półkach. A kto myśli że GMO powstało dla ludzi, aby wykarmić świat, niech spada na drzewo gdzie jego miejsce, bo aż tak samego siebie okłamywanie jest niedopuszczalne!

Bezradność – ale co możesz zrobić? Wszędzie jest chemia, na coś trzeba umrzeć, tak już to jest, nie zmienisz świata, nie wybiegniesz na ulicę i zaczniesz strzelać itp. itd. Co tam, siądź przed TV i oglądaj, jak nie masz możliwość słuchaj radia, przeczytaj gazetę z kiosku, idź na spacer z pieskiem, ze słuchawkami w uszach, a jak cię męczy to życie idź i rozerwij się w kinie, pograj na pc, tyle gier online mamy, fecebooki itp. Po co szukać informacji i wyrabiać sobie zdanie? Przecież i tak jesteś wśród bydła które idzie do rzeźni za innymi.

Promocja aborcji, eutanazji, homoseksualizmu, in vitro, gender jako coś najnormalniejszego, nowoczesnego, postępowego i wolnościowego, nie są to działa wymierzone w godność człowieka i rodzinę?

Myślisz że Twoje życie w takim aspekcie jest coś warte po za Tobą i Twoimi bliskimi? Dla kogo może być jeszcze warte i ile? Może tyle ile z Ciebie można wydrenować?


1968 roku powstał Klub Rzymski (https://pl.wikipedia.org/wiki/Klub_Rzymski) na którym 1972 roku przedstawiono raport „Granice Wzrostu”. W 1992 w Rio de Janeiro odbyła się wielka konferencja, z które wyrósł taki twór jak Agenda 21, czyli projekt globalny, który ma zamiar kontrolować nie tylko populację, wydobycie surowców, życie ludzi itp. ale i samą przyrodę. Jak się temu dokładniej przyjrzeć, jest to projekt totalitarny.

Szczyt Ziemi: Rio’92
AGENDA 21: 10 lat po Rio Agenda21
Lokalna Agenda 21: Globalny Program Działań
Globalny Program Działań Agenda 21